Spotkanie Organizacyjne przed obozem Z.D.GETEWAY 2021

Czuwaj!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sprawie obozu 2021!

Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2021 r. w Domu Harcerza (ul. Nad Drwęcą 30) o godz. 19:00.

Spotkanie kierowane jest do rodziców harcerek i harcerzy ze Związku Drużyn Geteway, tzn. z drużyn: 37 HDM, 7HDŻ, 6HDŻ, 51WDH, 1,13HDK.

Podczas spotkania organizacyjnego będzie można dowiedzieć się szczegółów organizacyjnych oraz zadać pytania, na które Komendant Obozu z chęcią odpowie. Jest to również okazja do poprawienia ew. braków w kartach kwalifikacyjnych.

Obecność obowiązkowa rodziców, którzy opłacają wyjazd bonem turystycznym – prosimy o wcześniejsze aktywowanie bonu w systemie.

Aby skorzystać z bonu turystycznego nie trzeba składać wniosku. Wystarczy aktywować bon na PUE ZUS (w zakładce [Ogólny], w menu bocznym jest zakładka [Polski Bon Turystyczny] >[Mój bon]). Pełna instrukcja dostępna tutaj: https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/polski-bon-turystyczny-trwa-aktywacja-bonow_-sa-juz-pierwsze-platnosci-bonem/3513633?fbclid=IwAR0IZrxJLccZcHbXSew-7hmM9XDBVtLhm3TzMMO6agAYxdnyTiMqZT5QVfU

Serdecznie wszystkich zapraszamy na spotkanie!

Szczegółów udziela
phm. Paulina Kaszlewicz