Kapituła Stopni Wędrowniczych

Skład KSW Hufca ZHP Brodnica:

hm. Daria Gabryel-Sadowska HR- Przewodnicząca  (tel. 881 421 730)
pwd. Weronika Cieszyńska HR – sekretarz
phm. Sebastian Koprowski HR – członek
pwd. Dominik Gabryel HO – członek
pwd. Amelia Dulka HO – członkini

Spotykamy się na comiesięcznych posiedzeniach (daty posiedzeń dostępne w kalendarzu).

Osoby zainteresowane stawianiem się na KSW w celu otwarcia lub zamknięcia próby na naramiennik / HO / HR proszeni są o wysłanie wiadomości email na tydzień przed posiedzeniem na adres: [email protected]

W wiadomości proszę zawrzeć informacje dotyczące tego czy probant chce zamknąć czy otworzyć próbę (w tym wypadku proszę o dołączenie zadań) lub zmienić zadanie czy przedłużyć czas trwania próby. Proszę również podać informacje z jakiej drużyny jest kandydat oraz kto jest opiekunem próby.

KSW odpowiada na wiadomości po ustaleniu dokładnej godziny stawiania się odpowiednio kandydatów w dniu posiedzenia, dlatego prosimy, aby kandydat sprawdzał pocztę na bieżąco.

Na posiedzenie kandydat proszony jest o przyniesienie karty próby. Dostępna jest w zakładce „Komisja Stopni Wędrowniczych” w Dokumentach (dostęp dla posiadaczy konta w domenie @zhp.net.pl).