Warsztaty dla opiekunów prób instruktorskich

Już 2 marca 2023 roku o godzinie 19.00 instruktorzy z Hufca ZHP Brodnica będą mieli okazję wziąć udział w hybrydowych warsztatach dla opiekunów prób instruktorskich prowadzonych przez Hufcową Komisję Stopni Instruktorskich oraz członków Zespołu Kadry Kształcącej Hufca Brodnica. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak być dobrym opiekunem próby na stopień instruktorski, jakie są wymogi Komisji Stopni Instruktorskich. Ponadto będa mieli niepowtarzlną okazję, aby wspólnie stwożyć bank pomysłów i propozycje zadań dla pszyszłych probantów.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić ankietę aplikacyjną:

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca lutego 2023 roku.

Zachęcamy do udziału! Pamiętajcie, że aby być opiekunem prób na stopnie instruktorskie należy przestawić komisji ważne (2 lata) zaświadczenie o udziale w dowolnej formie przygotowującejdo pełnienia tej roli – dlatego korzystajcie! Taka okazja może się nie powtórzyć!

Gorąco zachęcamy do udziału!

KSI oraz ZKK Hufca Brodnica.

ZHP realizuje działania finansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.