VII Festiwal Piosenki Harcerskiej, Żeglarskiej i Turystycznej już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę na brodnickim przedzamczu wystąpią zgłoszeni artyści i zaśpiewają na VII Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Żeglarskiej i Turystycznej!

Festiwal rozpoczyna się o godzinie 9:00 i potrwa do ok. godziny 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i powiatu, na których poza wspaniałymi występami na scenie, będą czekać rozmaite atrakcje tj. pokaz pierwszej pomocy, grochówka, koncert, stoiska dla najmłodszych, tor przeszkód.

Na brodnickiej scenie wystąpi w sumie ok. 100 artystów. Celem festiwalu jest prezentacja dorobku artystycznego środowisk harcerskich, szkolnych, turystycznych i żeglarskich oraz promocja miasta Brodnica i powiatu brodnickiego, popularyzacja piosenki harcerskiej, turystycznej i żeglarskiej oraz wymiana doświadczeń i współzawodnictwo między środowiskami.

VII Festiwal Piosenki Harcerskiej, Żeglarskiej i Turystycznej organizowany jest przez Hufiec ZHP Brodnica przy współpracy z Brodnickim Domem Kultury i dofinansowaniu z Gminy Miasta Brodnicy i Powiatu Brodnickiego.

Dodatkowe informacje w poprzednim wpisie o festiwalu lub na Facebooku.

Organizator imprezy:
Hufiec ZHP Brodnica