1% dla Hufca Brodnica


1% – tak w skrócie mówimy o 1% podatku dochodowego osób fizycznych, który od 2004 roku podatnicy mogą przekazywać na organizacje pożytku publicznego. 1% to jedna setna część podatku dochodowego od osób fizycznych (sposób finansowego wsparcia), którą podatnik może przekazać wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.
(www.poradnik.ngo.pl)

1% podatku przekazany na Hufiec ZHP Brodnica wspomoże wychowanie harcerzy wg. wartości zawartych w Prawie Harcerskim. Środki, które przypiszecie nam Państwo w swoich rozliczeniach rocznych PIT za rok 2017 pozwolą na realizację naszego programu wychowawczego, który od ponad 100 lat jest sprawdzoną metodą kształtowania młodych ludzi. Chcąc nam przekazać 1% wystarczy wpisać w PIT nr KRS 0000268190, a jako cel szczegółowy wpisać: HUFIEC BRODNICA. 

W poprzednim roku udało nam się uzyskać 6 200 zł. Dochód przeznaczyliśmy na wyposażenie nowo powstałego Domu Harcerza. W przyszłym roku będziemy zbierać środki na zagospodarowanie terenu wokół naszej siedziby. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

opp1proc

W wypełnieniu właściwego druku PIT ułatwi program e-pity dedykowany dla naszej organizacji. Program umożliwia przekazanie deklaracji przez internet. Wystarczy kliknąć na obrazek z lewej strony – włączy się strona z programem. PRZEJDŹ NA STRONĘ PROGRAMU.

 

 

 

Bardzo Państwu dziękujemy za każdy grosz!

1% Państwa podatku, to 100% naszych możliwości!